Články

Články

O bytové výstavbě ve Slaném

5.09.2018, Admin
Článek Zdeňka Čably o bytové výstavbě ve Slaném.

K prognózám Slánských novin

4.06.2018, Admin
V posledních několika týdnech můžeme u některých slánských politických subjektů vidět rostoucí napětí před blížícími se komunálními volbami.  

Proč podpořit občany Slaného aneb o podivné diskuzi na zastupitelstvu města

2.07.2017, Admin
V právě probíhajícím volebním období jsme svědky leckdy velmi zvláštních věcí. V současném zastupitelstvu můžeme vidět řadu eticky ne úplně vhodných projevů, především ze strany opozičních zastupitelů, neustále se projednávají několikrát odmítnuté body, objevují se urážky, spekulace, pomluvy. Tato atmosféra není příjemná občanům a jistě ani většině zastupitelů. Osobně se mi zdá, že někteří zastupitelé trpí až chorobnou snahou říct něco nelichotivého vůči ...

Rozhovor s Milanem Šourkem

21.11.2016, Mgr. David Koryta
Rozhovor předsedy Místní organizace ČSSD Slaný Davida Koryty se zastupitelem města Slaného a předsedou komise pro bezpečnost a prevenci kriminality Ing. Milanem Šourkem, CSc..

Slánské noviny jako garant objektivity? – II. část

30.09.2016, Admin
Druhá část článku Davida Koryty, který pojednává o náladě před krajskými volbami ve Slaném. Článek je pokračováním příspěvku Slánské noviny jako garant objektivity? - I. část.

LÉTY OVĚŘENÁ TAKTIKA KSČ OPĚT NA SCÉNĚ

29.09.2016, Admin
„TAK DLOUHO BUDEME OPAKOVANĚ LHÁT A MANIPULOVAT S FAKTY, AŽ TOMU NĚKDO UVĚŘÍ.“ aneb skutečnosti okolo rekonstrukce čistírny odpadních vod.

Slánské noviny jako garant objektivity? – I. část

28.09.2016, Admin
První část článku Davida Koryty vyjadřující se k prognózám v otázce krajských voleb, které byly zveřejněny v internetových Slánských novinách.

Přátelské posezení s hudbou - setkání k výročí Dne seniorů

28.09.2016, David Koryta
Pozvánka na II. ročník akce Přátelské posezení s hudbou - setkání k výročí Dne seniorů.

Nový výbor Místní organizace ČSSD Slaný

19.06.2016, David Koryta
Ve čtvrtek 16. června 2016 proběhla na členské schůzi volba nového předsedy a výboru Místní organizace ČSSD Slaný. Dosavadnímu výboru by v červenci letošního roku vypršel mandát.
Stránka: 1 2